Obráběné materiály

Obráběné materiály

Základním programem naší firmy je obrábění dílů na moderních CNC obráběcích centrech se zaměřením na menší série 30 – 500 ks. Umíme zpracovávat různé materiály, nosný program se však sestává především z obrábění nerezových ocelí.

Poptávka

Individuální přístup ke každému klientovi

Spolupráce na individuálních zakázkách i rozsáhlých projektech

Osobní konzultace a analýza zákaznických požadavků

Přesná specifikace materiálů a odsouhlasení výkresu

Odsouhlasení kvalitativních požadavků na výrobek, balení či přepravu

Nabídka na různé varianty množství od 1 kusu po tisíce

Výroba prvních vzorků s měřícím protokolem a jejich odsouhlasení zákazníkem

Výroba na objednávku i na sklad

Zalíbil se Vám náš přístup? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptávka

Materiály vhodné k obrábění

Obrábění různých materiálů vyžaduje obvykle specifické postupy a nástroje.
Zde naleznete přehled materiálů, které je vhodné obrábět našimi nástroji.

Nerezová ocel
Uhlíkové oceli
Litina
Slitiny hliníku
Slitiny barevných kovů
Plasty

Při obrábění těchto materiálů je vždy důležité zvolit správné postupy, nástroje a parametry, které zaručí kvalitu a přesnost zpracování.

Z historie

Základním programem firmy je obrábění dílů na moderních CNC obráběcích centrech se zaměřením na menší série 30 – 500 ks. Umíme zpracovávat různé materiály. Nosný program se však sestává především z použití nerezových ocelí. Technická příprava výroba vychází z dlouholetých zkušeností našich expertů, kteří s využitím CAD/CAM systémů zpracují programy pro CNC centra dle požadavků zákazníka. Veškerá výroba pak probíhá za důsledného systému řízení kvality ISO 9001.

Certifikace ISO 9001:2015

Veškerá výroba probíhá za důsledného systému řízení kvality ISO 9001.

Certifikace ISO 9001:2015

Celý proces spolupráce byl pro mě a firmu Chart Ferox skutečně příjemný a efektivní. Zde jsou některé z důvodů, proč mohu tuto firmu vřele doporučit:

Kvalita výrobků: Všechny dodávané položky byly vysoce kvalitní a splnily naše očekávání. Přesná tolerance a kvalitní povrchová úprava byly viditelné na každém výrobku, což nám umožnilo integrovat je do našich zařízení s minimem problémů.

Flexibilita: Během naší spolupráce jsme měli několik situací, kdy jsme potřebovali změnit specifikace nebo počet dodávaných položek. Firma byla vždy ochotná naslouchat našim požadavkům a rychle reagovat na naše potřeby. Tato flexibilita nám pomohla udržet náš výrobní proces plynulý.

Komunikace: Komunikace s týmem spol. BRAVA byla vynikající. Vždy jsme byli informováni o průběhu výroby, dodacích termínech a případných změnách. Tato transparentnost nám umožnila plánovat naši výrobu a dodávky bez zbytečných komplikací.

Profesionalita: V celém průběhu spolupráce byla firma velmi profesionální. Jejich pracovníci projevovali odbornost a zájem o naše potřeby. Dodržení dohodnutých termínů dodávek bylo vždy prioritou.

Inovace: Firma nám přišla s několika návrhy na zlepšení konstrukce některých výrobků, což nás přesvědčilo o jejich angažovanosti a snaze neustále se zlepšovat.

Celkově vzato, spolupráce se strojírenskou firmou BRAVA na dodávkách obráběných položek byla pro nás velmi pozitivní. Jejich kvalitní výrobky, profesionální přístup a ochota spolupracovat nám výrazně pomohly ve výrobním procesu. Rádi budeme pokračovat v této spolupráci i do budoucna.

Valentin Pisotchi | Nákupčí
Chart Ferox, a.s.

BRAVA machining je pro nás příkladem kvality, přizpůsobivosti a otevřenosti. Společnost je proslulá svou precizností a snahou o dokonalost a bez problémů přizpůsobuje řešení našim potřebám. Díky transparentní komunikaci a inovativnímu myšlení společnost BRAVA machining trvale překonává naše očekávání.

Oddělení nákupu společnosti HOERBIGER Vídeň

Nový soustruh DMG MORI SPRINT. Díky nové technologii dojde ke snížení energetické náročnosti provozu

Nákup stroje byl spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím projektu „Energetické úspory ve výrobním procesu společnosti BRAVA machining s.r.o.“