Nová moderní firma s desítkami let zkušeností v oboru

Nová moderní firma s desítkami let zkušeností v oboru
BRAVA machining

BRAVA machining

Naše firma vznikla v roce 2020 a nachází se v malebném městě Žandov na severu Čech, kde má strojírenská výroba dlouhou tradici. Základní koncept naší firmy spočívá ve výrobě součástek pro kompresory. Díky dlouhodobým zkušenostem a flexibilitě umíme výrobu přizpůsobit náročným požadavkům zákazníka. Společně se vznikem firmy přišly i pracovní příležitosti nejen pro místní obyvatele, ale i pro zájemce ze širšího okolí. Jsme jeden tým, a proto věříme ve spokojenost nejen zákazníků, ale rovněž našich zaměstnanců.

„Příjemná pracovní atmosféra, dobrá nálada a především vzájemná důvěra všech zaměstnanců a vedení firmy je naše nejsilnější stránka, a tedy i motivace chodit dennodenně na pracoviště.“

Jan Brňák, Jednatel BRAVA machining

Individuální přístup ke každému klientovi

Spolupráce na individuálních zakázkách i rozsáhlých projektech

Osobní konzultace a analýza zákaznických požadavků

Přesná specifikace materiálů a odsouhlasení výkresu

Odsouhlasení kvalitativních požadavků na výrobek, balení či přepravu

Nabídka na různé varianty množství od 1 kusu po tisíce

Výroba prvních vzorků s měřícím protokolem a jejich odsouhlasení zákazníkem

Výroba na objednávku i na sklad

Zalíbil se Vám náš přístup? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptávka

Z historie

BRAVA machining s.r.o má velmi mladou historii, ale spoustu zkušeností, které pocházejí od zaměstnanců bývalé firmy Hoerbiger Žandov, která v minulosti působila v dané lokalitě. Firmu BRAVA machining s.r.o. jsme založili v říjnu roku 2020 a v lednu zahájili výrobu dílů, určených pro kompresorovou techniku. Zpočátku s malým týmem 8 zaměstnanců, kteří byli tak odvážní a připojili se k našemu projektu v době světové pandemické krize a velkých nejistot. Během následujících 2 měsíců však narostla poptávka proti původním plánům na dvojnásobek a díky tomu jsme rozšířili i náš tým.

Certifikace ISO 9001:2015

Veškerá výroba probíhá za důsledného systému řízení kvality ISO 9001.

Certifikace ISO 9001:2015

Celý proces spolupráce byl pro mě a firmu Chart Ferox skutečně příjemný a efektivní. Zde jsou některé z důvodů, proč mohu tuto firmu vřele doporučit:

Kvalita výrobků: Všechny dodávané položky byly vysoce kvalitní a splnily naše očekávání. Přesná tolerance a kvalitní povrchová úprava byly viditelné na každém výrobku, což nám umožnilo integrovat je do našich zařízení s minimem problémů.

Flexibilita: Během naší spolupráce jsme měli několik situací, kdy jsme potřebovali změnit specifikace nebo počet dodávaných položek. Firma byla vždy ochotná naslouchat našim požadavkům a rychle reagovat na naše potřeby. Tato flexibilita nám pomohla udržet náš výrobní proces plynulý.

Komunikace: Komunikace s týmem spol. BRAVA byla vynikající. Vždy jsme byli informováni o průběhu výroby, dodacích termínech a případných změnách. Tato transparentnost nám umožnila plánovat naši výrobu a dodávky bez zbytečných komplikací.

Profesionalita: V celém průběhu spolupráce byla firma velmi profesionální. Jejich pracovníci projevovali odbornost a zájem o naše potřeby. Dodržení dohodnutých termínů dodávek bylo vždy prioritou.

Inovace: Firma nám přišla s několika návrhy na zlepšení konstrukce některých výrobků, což nás přesvědčilo o jejich angažovanosti a snaze neustále se zlepšovat.

Celkově vzato, spolupráce se strojírenskou firmou BRAVA na dodávkách obráběných položek byla pro nás velmi pozitivní. Jejich kvalitní výrobky, profesionální přístup a ochota spolupracovat nám výrazně pomohly ve výrobním procesu. Rádi budeme pokračovat v této spolupráci i do budoucna.

Valentin Pisotchi | Nákupčí
Chart Ferox, a.s.

BRAVA machining je pro nás příkladem kvality, přizpůsobivosti a otevřenosti. Společnost je proslulá svou precizností a snahou o dokonalost a bez problémů přizpůsobuje řešení našim potřebám. Díky transparentní komunikaci a inovativnímu myšlení společnost BRAVA machining trvale překonává naše očekávání.

Oddělení nákupu společnosti HOERBIGER Vídeň

Meziročně jsme narostli díky pružnosti, flexibilitě a kvalitním obchodním vztahům.