Metody obrábění

Metody obrábění

Technická příprava výroby vychází z dlouholetých zkušeností našich expertů, kteří s využitím CAD/CAM systémů zpracují programy pro CNC centra dle požadavků zákazníka. Veškerá výroba pak probíhá za důsledného systému řízení kvality ISO 9001.

Poptávka

Individuální přístup ke každému klientovi

Spolupráce na individuálních zakázkách i rozsáhlých projektech

Osobní konzultace a analýza zákaznických požadavků

Přesná specifikace materiálů a odsouhlasení výkresu

Odsouhlasení kvalitativních požadavků na výrobek, balení či přepravu

Nabídka na různé varianty množství od 1 kusu po tisíce

Výroba prvních vzorků s měřícím protokolem a jejich odsouhlasení zákazníkem

Výroba na objednávku i na sklad

Zalíbil se Vám náš přístup? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptávka

Náš postup

Obrábění každého materiálu má předem stanovený postup, jehož jednotlivé kroky na sebe pevně navazují.

Efektivita a přesnost

Díky modernímu strojnímu parku jsme pružní, dokážeme zaručit vysoce přesné soustružení. Dále jsme schopni poskytnout kompletní obrábění složitých dílů díky proti vřetenu, ose Y a poháněných nástrojů.

Vyšší efektivita je zaručena díky poloautomatickému procesu obrábění s podavačem tyčí, 24 nástrojových pozic se standartně 8 poháněnými pozicemi, kde až 3 nástroje pracují naráz. Námi používané CNC stroje se vyznačují vysokou tuhostí a přesností, která se odráží na vysoké kvalitě finálního produktu.

Zaručení kvality – ISO 9001

Průběžné měření během výroby, kontrolní plán pro každé pracoviště, souřadnicový měřící stroj - Nejdokonalejší forma měření dílů se složitou geometrií s maximální přesností pro nejnáročnější potřeby leteckého, automobilového nebo strojírenského průmyslu. Pro výrobu používáme pouze kvalitní materiál evropských výrobců. 20 let zkušeností v oboru se nejvíce projeví právě na kvalitě výrobků.

V současnosti je náš výrobní program zaměřený na výrobu dílců pro kompresory a jejich regulaci. Jedná se hlavně o různé části ventilů.

Celý proces spolupráce byl pro mě a firmu Chart Ferox skutečně příjemný a efektivní. Zde jsou některé z důvodů, proč mohu tuto firmu vřele doporučit:

Kvalita výrobků: Všechny dodávané položky byly vysoce kvalitní a splnily naše očekávání. Přesná tolerance a kvalitní povrchová úprava byly viditelné na každém výrobku, což nám umožnilo integrovat je do našich zařízení s minimem problémů.

Flexibilita: Během naší spolupráce jsme měli několik situací, kdy jsme potřebovali změnit specifikace nebo počet dodávaných položek. Firma byla vždy ochotná naslouchat našim požadavkům a rychle reagovat na naše potřeby. Tato flexibilita nám pomohla udržet náš výrobní proces plynulý.

Komunikace: Komunikace s týmem spol. BRAVA byla vynikající. Vždy jsme byli informováni o průběhu výroby, dodacích termínech a případných změnách. Tato transparentnost nám umožnila plánovat naši výrobu a dodávky bez zbytečných komplikací.

Profesionalita: V celém průběhu spolupráce byla firma velmi profesionální. Jejich pracovníci projevovali odbornost a zájem o naše potřeby. Dodržení dohodnutých termínů dodávek bylo vždy prioritou.

Inovace: Firma nám přišla s několika návrhy na zlepšení konstrukce některých výrobků, což nás přesvědčilo o jejich angažovanosti a snaze neustále se zlepšovat.

Celkově vzato, spolupráce se strojírenskou firmou BRAVA na dodávkách obráběných položek byla pro nás velmi pozitivní. Jejich kvalitní výrobky, profesionální přístup a ochota spolupracovat nám výrazně pomohly ve výrobním procesu. Rádi budeme pokračovat v této spolupráci i do budoucna.

Valentin Pisotchi | Nákupčí
Chart Ferox, a.s.

BRAVA machining je pro nás příkladem kvality, přizpůsobivosti a otevřenosti. Společnost je proslulá svou precizností a snahou o dokonalost a bez problémů přizpůsobuje řešení našim potřebám. Díky transparentní komunikaci a inovativnímu myšlení společnost BRAVA machining trvale překonává naše očekávání.

Oddělení nákupu společnosti HOERBIGER Vídeň

Meziročně jsme narostli díky pružnosti, flexibilitě a kvalitním obchodním vztahům.