Naše
společnost

about us head

BRAVA MACHINING

Naše firma vznikla v roce 2020 a nachází se v malebném městě Žandov na severu Čech, kde má strojírenská výroba dlouhou tradici. Základní koncept naší firmy spočívá ve výrobě součástek pro kompresory. Díky dlouhodobým zkušenostem a flexibilitě umíme výrobu přizpůsobit náročným požadavkům zákazníka. Společně se vznikem firmy přišly i pracovní příležitosti nejen pro místní obyvatele, ale i pro zájemce ze širšího okolí. Jsme jeden tým, a proto věříme ve spokojenost nejen zákazníků, ale rovněž našich zaměstnanců.

quotation

Příjemná pracovní atmosféra, dobrá nálada a především vzájemná důvěra všech zaměstnanců a vedení firmy je naše nejsilnější stránka, a tedy i motivace chodit dennodenně na pracoviště.

quotation
jednatel image

Jan Brňák

Jednatel

Individuální přístup ke každému klientovi

1
šipka

Spolupráce na individuálních zakázkách i rozsáhlých projektech

2
šipka

Osobní konzultace a analýza zákaznických požadavků

3
šipka

Přesná specifikace materiálů a odsouhlasení výkresu

4
šipka

Odsouhlasení kvalitativních požadavků na výrobek, balení či přepravu

5
šipka

Nabídka na různé varianty množství od 1 kusu po tisíce

6
šipka

Výroba prvních vzorků s měřícím protokolem a jejich odsouhlasení zákazníkem

7

Výroba na objednávku i na sklad

Z HISTORIE

Brava machining s.r.o má velmi mladou historii, ale spoustu zkušeností, které pocházejí od zaměstnanců bývalé firmy Hoerbiger Žandov, která v minulosti působila v dané lokalitě. Firmu Brava machining s.r.o. jsme založili v říjnu roku 2020 a v lednu zahájili výrobu dílů, určených pro kompresorovou techniku. Zpočátku s malým týmem 8 zaměstnanců, kteří byli tak odvážní a připojili se k našemu projektu v době světové pandemické krize a velkých nejistot. Během následujících 2 měsíců však narostla poptávka proti původním plánům na dvojnásobek a díky tomu jsme rozšířili i náš tým.

Kontakt

+420 724 361 028

write us

sídlo:
ovesná 184
405 02 Děčín

provozovna:
nádražní 10
471 07, žandov

obchodní podmínky
ochrana osobních údajů
přehled služeb